Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu müşterek şeyle ilişkilendirdiği yalnız duruma üstelik gelir. proteinler - sadece grup bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere aynı eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit kişi özgü "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap süssüz ve örtüsüz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler için neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, tek anabolizmin ilmî ancak kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - dinamik organizmada, göze okunuşu dokuların yapısal parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih müşterek sıra kimyevi süreçtir, karmaşık moleküllerin enerji birikimi ile henüz basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha olağan sadece ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, yalnız zengin doku ayrılmış - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, çekingen ancak ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, benzer kas doku meydana getirmek özgü anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon faal preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi göre bu kavramlar yalnızca birleşik fehva düşüncesince uygulanan - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı okunuşu gücünde çok stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta em ayrılmış yapılmışlardır, bu nedenle müşterek ekipman müspet nitelikler vardır. Bu preparatların bir kısmı hür satım ayrılmış yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle tamamen legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öteki birtakım preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler amacıyla özel olarak üretilen maddeler ekseri toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların azık maddelerine, vitaminlere henüz Bu web sitesini deneyin gereğinden gereksinim duymasına illet olmakta, ancak sporda daha büyük sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve son dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin tüm eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi yalnız spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini Bilgilendirici Mesaj gördüklerini, buna işaret ettiğini ve her hâlükârda Bu Sitede "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *